+38 (067) 458-32-03
Перезвонить вам?

Що таке татуаж

Кожна жінка незалежно від віку і статусу бажає гарно виглядати, мати підтягнуту шкіру, розладжені зморшки, і виглядати років на 5-10 молодше. На сьогоднішній день в косметичних центрах все це можуть зробити. Сьогодні будь-яка жінка може скористатися послугами салонів і центрів, і омолодити себе і свою шкіру.

Татуаж - це імітація косметичного макіяжу, який виконується технікою тату. Татуаж залишається на обличчі або тривалий час, або взагалі постійно.

Татуаж може підкреслити достоїнства особи, також може скорегувати невеликі дефекти на тілі та обличчі (асиметрія губ, колір сосків, корекція брів, корекція рубців та ін.)

Сучасний татуаж пудрові брови виконується косметичним фарбувальним пігментом. Всі пігменти для татуажу не містять ніяких токсичних компонентів, а також не розчиняються у воді. На процедурі татуажу фарбувальний пігмент вводиться в верхній шар шкіри - не більше 1 мм за допомогою професійного апарату. Татуаж зберігається до п'яти років, на відміну від татуювання, але також цей період залежить від складу фарбувального пігменту і особливостей шкіри людини. А в подальшому буде необхідність коригувати його.

До процедури татуажу клієнт з фахівцем докладно все обговорює, дізнається всі деталі, потім фахівець завдає лінію татуажу олівцем, а потім по лінії вводить тоненькою голкою барвник. Тривалість процедури татуажу може бути різною, растушевка вій або губ займає до 3 годин, а створення мушки до 40 хвилин.

У спеціалізованих косметичних центрах ви можете замовити наступні види пергаментного макіяжу - татуажу: татуаж вій, татуаж губ, татуаж брів.

dd8d6e19

Еще статьи